«EURO DOG SHOW — 2017»

З 24 по 27 серпня 2017 року в Україні проходитиме головна виставка собак Європейського континенту «EURO DOG SHOW — 2017», у рамках якої відбудуться три виставки, а саме:
Міжнародна виставка собак усіх порід рангу САСІВ — 24 серпня 2017 р.,
Виставки рангу САС для собак усіх порід — 25 та 26 серпня 2017 р.,
Європейська Виставка Собак 2017 — 25, 26 та 27 серпня 2017 р.

layers_smart

Прийнявши участь у цих виставках експоненти зможуть за один вік-енд отримати титули «Юний Чемпіон України», «Юний Гранд Чемпіон України», «Чемпіон України», «Гранд Чемпіон України», «Чемпіон Ветеранів України». Більше того, окрім різних національних чемпіонських титулів, вперше на території нашої держави будуть присуджуватися титули:
— European Winner 2017 – Чемпіон Європи (Кращому псу в породі та Кращій суці в породі).
— Junior European Winner 2017 – Юний Чемпіон Європи (Кращому псу та Кращій суці в Класі Юніорів в породі).
— Veteran European Winner 2017 – Чемпіон Ветеранів Європи (Кращому псу та Кращій суці в Класі Ветеранів в породі).
— Puppy European Winner 2017 – Чемпіон Цуценят Європи (Кращому псу та Кращій суці в Класі Цуценят в породі).

EURO DOG SHOW має виключне значення для усієї кінологічної Європи, ВГО КСУ готується прийняти велику кількість учасників з собаками різних порід, гостей та членів офіційних делегацій організацій-членів МКФ з усіх країн світу. Цей захід має виключне значення для КСУ та України у контексті обміну досвідом та підвищення репутації української кінології.

ЄДШ реєстр

В Україні є дуже багато розплідників, які вирощують гарне поголів’я чистопородних собак високого шоу-класу, і завдяки тому, що Чемпіонат такого рівня проходить тут, в нашій країні, українські собаки мають унікальну можливість взяти участь у Європейській Виставці Собак усіх порід та здобути титул Чемпіона Європи на виїжджаючи із рідної країни.

17 ЛИПНЯ — останній день реєстрації на Євро Дог Шоу 2017 в Києві!
Більше продовжень не буде!!!
Не прогавте шанс взяти участь у головній виставці Європи не віїжджаючи із рідної країни. Без віз та стресів перетину кордонів, мовних бар’єрів та додаткових витрат на дорогі європейські готелі!
Євро Дог Шоу завітало в Україну, щоб кожен український заводчик та власник собак мав змогу долучитися до світової кінологічної спільноти! Реєстрація тільки по 17 дипня включно за посиланням: http://eurodogshow2017.org/registration/

Доведемо світу, що українці — найкращі!!!

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.